FA. (12)

Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain?

Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  brugtever

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Niki de Saint-Phalle (1930-2002)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage2500
“Do you like my Brain? “ is a nice artwork (#1726/2500) by the famous artist Niki de Saint-Phalle. Signed in print (dus niet met eigen hand apart voor elk van de 2500 exemplaren!).

Verzending alleen via post.nl in een stevige koker met track en trace voor €20 in Nederland.

Of op te halen in Haarlem.

Nooit ingelijst geweest enig zeer goede staat verkerend.

Niki de Saint-Phalle (1930-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  brugtever

16 verkochte items
44 cm
52 cm
Starttijd:08-06-2022 om 15:58
Eindtijd:22-06-2022 om 22:45
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier