John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Brons |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 20 x 80 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Beeld werd door de Niko de Wit vervaardigd, stond in zijn atelier, werd geruild tegen een factuur van mij voor verricht werk voor Niko de Wit, staat reeds tientallen jaren ten toon op mijn werkkamer, waar nooit door enige derde schade aangericht kan zijn. | |
Objectlocatie | BREDA, Nederland |
Starttijd | 8-2-2019 om 14:04 |
Eindtijd | 11-3-2019 om 14:09 |