Pastel 60x44, rechtsonder voluit gesigneerd Nita Homberg - Hannema in roze en tekst in rood "voor .......... is liefde" . Netjes authentiek ingelijst achter glas en in mooie passe-partouts. Maat lijst 72x56.
Werk zal zijn uit de jaren 40-50 Nita Homberg ( meisjesnaam Hannema ) werd geboren te den Helder op 19 juli 1889 en overleed 11 december 1981 te Amsterdam.
Ze was eerst leerling van haar latere echtgenoot Dirk Homberg deze overleed in 1952. Nita ( autodidact ) was schilderes en textielkunstenaar en had haar werkzame periode van 1904 tot haar dood in 1981. Ze was o.a. Werkzaam in Batavia ( Ned. Indië ), New York City, Rotterdam, Laren (1936/37 ) en Amsterdam van 1937 t/m 1981. Literatuur : Mak van Waay 1944 - Scheen 1969-1970 - Jacobs 1993 - Haks/ Maris 1995 etc.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alblasserdam, Nederland
Tot 10 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00