Nobless - His Airness

Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!
Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!Nobless - His Airness kopen? Bied vanaf 700!
  • Nobless (1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2024
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Street Art
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
**Mind The Gap Label Exclusive**

Original work by the artist NOBLESS.

Unique piece (1/1) signed with a stencil by the artist .

Technique used : Mixed media on fine art paper, enchanced with acrylic paint by hand by the artist .

The certificate of authenticity is delivered with the work .

Gallery Estimate : 1500 - 4500 euro .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westende, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80