Norbert Cames - Synergie II met lijst! - Verkocht

Norbert Cames - Synergie II met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames - Synergie II met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Norbert Cames - Synergie II met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Norbert Cames (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
Lijst58 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijke geometrie van Norbert Cames. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Norbert Cames (1953)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
57 cm
58 cm
39 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:33
Eindtijd:28-11-2022 om 20:54
Biedingen (2)
oudeman
28 nov. / 20:18
€ 50
PieterVe
25 nov. / 14:22
€ 45