Nour Edinne Jarram: Litho, La revolte -Ingelijst

Nour Edinne Jarram: Litho, La revolte -Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,00

Nour Edinne Jarram: Litho, La revolte -Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Nour Edinne Jarram: Litho, La revolte -Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Nour Edinne Jarram: Litho, La revolte -Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Nour Edinne Jarram (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  La Revolte
Jaartal:  2001
Afmetingen lijst: 83 cm x 73 cm
Oplage: 14/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Litho op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Bezorgkosten met de koerier (incl BTW):
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen worden gecombineerd!

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 100,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 125,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 10 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 10 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQRW

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:14-09-2016 om 10:05
Eindtijd:25-09-2016 om 10:35

Biedingen (22):

Jetze
25 sep. / 10:25
€ 80
Niko
25 sep. / 10:23
€ 75
Jetze
25 sep. / 10:18
€ 70
Niko
25 sep. / 10:17
€ 65
Jetze
25 sep. / 10:14
€ 60
Niko
25 sep. / 10:14
€ 55
Jetze
25 sep. / 10:12
€ 50
Niko
25 sep. / 10:12
€ 45
Jetze
25 sep. / 10:08
€ 40
Niko
25 sep. / 10:08
€ 35
Jetze
25 sep. / 10:01
€ 30
Niko
25 sep. / 10:01
€ 25
Jetze
25 sep. / 09:59
€ 19
art
25 sep. / 09:58
€ 17
Jetze
25 sep. / 09:58
€ 15
art
25 sep. / 09:29
€ 13
Jetze
24 sep. / 23:11
€ 11
Niko
24 sep. / 22:18
€ 9
Jetze
24 sep. / 21:04
€ 7
Robstaken
23 sep. / 15:17
€ 5
terrymira
23 sep. / 14:07
€ 3
Robstaken
18 sep. / 15:48
€ 1