Alexander Vogels - Prachtige kleurenzeefdruk
Friedrich Geiler - Kleurengiclee -- GEOMETRISCHE COMPOSITIE
Mark Verdoes - Giclée, De brug - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Titel: Good morning II
Jaartal: 2003
Afmetingen beeld: h. 100 cm x b. 70 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: Origineel
Ingelijst: nee
Materiaal: olieverf op linnen
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen
Starttijd | 30-1-2015 om 16:04 |
Eindtijd | 6-2-2015 om 16:04 |