Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Schilderij |
Afmetingen beeld: h.100 cm x b. 70 cm
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: Origineel
Ingelijst: nee
Materiaal: olieverf op linnen
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Starttijd | 30-1-2015 om 16:00 |
Eindtijd | 6-2-2015 om 16:00 |