Olivier Beijn - geen titel - Verkocht

Olivier Beijn - geen titel kopen? Bied vanaf 25!
Olivier Beijn - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Olivier Beijn - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Olivier Beijn - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Olivier Beijn - geen titel kopen? Bied vanaf 25!Olivier Beijn - geen titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 21 cm (h x b)
Lijst56 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/30
Prachtige ets van Olivier Beijn in mooie lijst. Zie ook mijn andere ets. Mooi om naast elkaar te hangen.

De etsen van beelden kunstenaar Olivier Beijn zijn progressief en experimenteel, maar zijn basis blijft de traditionele etstechniek. Tekenen met slijptollen op grote platen zink en doortekenen in het zuurbad zijn kenmerkend voor zijn eigenwijze manier van werken.

Ondanks deze grove manier van werken weet Olivier Beijn veel details in zijn werk te behouden.

Olivier Beijn (1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KCArt

Lid sinds 2020
3 verkochte items
44 cm
56 cm
21 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2020 om 22:30
Eindtijd:29-02-2020 om 21:44
EldertWalter
29 feb. / 09:23
€ 25