5. Olivier Beijn

Olivier Beijn (1978)

5 aangeboden items / 62 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Olivier BEIJN (1978)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Olivier Beijn - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Olivier Beijn - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Olivier Beijn - Haven kopen? Bied vanaf 125!

Olivier Beijn - Haven

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32.3 cm x 59.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Olivier Beijn - ets: abstract kopen? Bied vanaf 50!

Olivier Beijn - ets: abstract

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!

Olivier Beijn - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst