Olivier Beijn - zonder titel

Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Olivier Beijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Olivier Beijn (1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C 4/5

Fraaie kleurenets van Olivier Beijn. Prachtig handwerk.
Het werk is in goede staat. Desgewenst kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Olivier Beijn (1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (518)
30 cm
53 cm
Starttijd17-10-2023 om 11:08
Eindtijd31-10-2023 om 22:11
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland