Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst

Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!Olivier Julia - 19e eeuwse gevels - ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
  • Olivier Julia (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Ets
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 22 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 33/100

Bladmaat ca 16x19 cm.
Plaatrand ca. 10x14.5 cm.
Geplaatst achter passepartout en glas.
In een mooie blauwgrijze alu Nielsen lijst.
blad is schoon, helder, geen vergeling. De lijst is in goede gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00

Olivier Julia (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Miles
1965 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)
23.5 cm
22 cm
19 cm
16 cm