Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme

Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!Olphaert den Otter - Naturisme & Historisme kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2450 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Olphaert den Otter (1955)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1998
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Olphaert den Otter
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Olphaert den Otter bij xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-07-2020 om 13:39
Eindtijd:03-08-2020 om 19:31

Biedingen (3):

TeusvM
3 aug. / 13:08
€ 5
Nicolaj
3 aug. / 13:08
€ 3
TeusvM
3 aug. / 11:45
€ 1