Onbekend - Eagle World

Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!Onbekend - Eagle World kopen? Bied vanaf 20!
  • Onbekend
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 80
Onbekend gesigneerde zeefdruk uit 1990.
Dit is nummer 80 van 90.
Het werk is ingelijst met een dubbele passe partout.
Conditie: heel goed. Er is wel een lichte bobbel in het papier maar nauwelijks zichtbaar.
Kleine bobbel in het papier.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze kunstenaar (108)

Geplaatst door  maddo_76
Lid sinds 2019
1 verkochte items
Alle items (1)