Onbekend: ets, Stilleven met boek - Verkocht

Onbekend: ets, Stilleven met boek kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Onbekend: ets, Stilleven met boek kopen? Bied vanaf 1!Onbekend: ets, Stilleven met boek kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Stilleven met boek

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1973

Afmetingen werk:  40/32 cm

Afmetingen geheel:  46/40 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Ets

Oplage: 3/5

Werk is in perfecte staat.

Garantie:

U  heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.

Verzendkosten/Ophalen:

Dit werk kan voor € 10,-- binnen Nederland worden verzonden in een pakket via  PostNL

Verzending naar andere landen in overleg.

U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Martha
228 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)