Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, geaquarelleerde pentekening - Verkocht

Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (77)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel getiteld "Colourata Les Carrara" (?), geplaatst achter passepartout, afm. 40x50. Beeld 23,7x31,2.

In uitstekende staat. Dit blad is afkomstig uit de nalatenschap van schilder Harm Kamerlingh Onnes.

Verzending tussen twee platen, 8,00, aangetekend 9,65.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-04-2017 om 18:20
Eindtijd:07-05-2017 om 16:20
WMA
06 mei / 08:25
€ 35