Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, geaquarelleerde pentekening - Verkocht

Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!Onbekend, geaquarelleerde pentekening kopen? Bied vanaf 35!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Aquarel getiteld "Colourata Les Carrara" (?), geplaatst achter passepartout, afm. 40x50. Beeld 23,7x31,2.

In uitstekende staat. Dit blad is afkomstig uit de nalatenschap van schilder Harm Kamerlingh Onnes.

Verzending tussen twee platen, 8,00, aangetekend 9,65.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd28-4-2017 om 18:20
Eindtijd7-5-2017 om 16:20
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken