Onduidelijk gesigneerd - ets - vos met muis

Onduidelijk gesigneerd - ets - vos met muis kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onduidelijk gesigneerd - ets - vos met muis kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijk gesigneerd - ets - vos met muis kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijk gesigneerd - ets - vos met muis kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets. Vos met een muisje in de bek. Gesigneerd. Afmetingen ets; 29 x 19,5 cm. Compleet blad; 33 x 26 cm. Conditie goed, enkele vlekjes.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:21-09-2015 om 22:54
Eindtijd:28-09-2015 om 22:54

Biedingen (1):

Klawa
27 sep. / 13:44
€ 1