Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? - Verkocht

Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur: Tekening – ‘Mona’ – Ingelijst – 1959 – Uit Noorwegen? kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Een fraaie tekening / schets uit 1959 met een voorstelling van een vrouw genaamd “Mona”.

Het werk is gesigneerd, maar helaas hebben wij de naam niet goed kunnen lezen en hebben wij geen verdere informatie over de kunstenaar.

Onder het werk staat een tekst geschreven in waarschijnlijk de Noorse taal. Ook staat er vermeld “Oslo” en de naam “Mona”. Mogelijk gaat het hier om een kunstenaar uit Noorwegen?

Afmetingen: Lijst, 50 x 32 cm. Beeld, 32 x 15 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het papier van de tekening en het passe-partout is ‘vergeeld’. De lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: “Mona”.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Tekening / schets met potlood.

Jaartal: 1959.

Gesigneerd: Linksonder.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Naar België: 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2888 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:17-12-2015 om 08:44
Eindtijd:27-12-2015 om 21:49
Biedingen (2)
FAR
27 dec. / 21:43
€ 3
Rienke
21 dec. / 10:51
€ 1