Prachtig werk van Onno de Graaf.
Geboren te Alblasserdam in 1956. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam .
Hij maakt eenvoudige, maar ingenieuze vertellingen over dieren en machines, over water en vuur en over lucht en aarde. Opvallend in het werk is het spontane karakter.
Het Japanse papier waarop Onno de Graaf zijn werken drukt kan soms de last van de dikke lagen verf maar nauwelijks dragen.
In een levendige stijl verbeeldt Onno de Graaf een wereld waarin rust en bedrijvigheid in evenwicht zijn. Je zou het primitief kunnen noemen, op de grens van het magische.
Het werk van Onno de Graaf bevindt zich in vele bedrijfs- en particuliere collecties.
Hand gesigneerd en gedateerd. Prachtig, professioneel ingelijst maar de lijst heeft een beschadiging in de linker bovenhoek die nog wel kan worden hersteld.
Afmetingen ca:
Hoogte: 55 cm, breedte: 55 cm
incl. lijst: 86 x 86 x 3 cm.
RKD: 33151
Gezien gewicht en grootte, alleen op te halen in Rotterdam.