Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op linnen, genageld op een spieraam, 24x18 cm.
Over het algemeen is het doek in goede staat. Wel is er fijne cracquelé en een kleine, nauwelijks zichtbare restauratie in de vaas middenonder.Chipje bovenrand doek.Krasje linksonder.
Voluit gesigneerd rechtsonder.
Restant van een kunsthandelsticker aan de achterzijde.
In een prachtige lijst in zeer goede staat, 36x30 cm.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-4-2018 om 15:09 |
Eindtijd | 9-4-2018 om 9:21 |