orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek

orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Andere items

orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!orchideeën in een slanke vaas - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Nico Bruijnesteijn (1893-1950)

Olieverf op linnen, genageld op een spieraam, 24x18 cm.

Over het algemeen is het doek in goede staat. Wel is er fijne cracquelé en een kleine, nauwelijks zichtbare restauratie in de vaas middenonder.Chipje bovenrand doek.Krasje linksonder.

Voluit gesigneerd rechtsonder.

Restant van een kunsthandelsticker aan de achterzijde.

In een prachtige lijst in zeer goede staat, 36x30 cm.

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:08-04-2018 om 15:09
Eindtijd:09-04-2018 om 09:21