Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood.

Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!Originele zeefdruk welke met de hand is gesigneerd door Herman Brood. kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  DonCarleone
FA. (4)

36 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Herman Brood Originele werk Titel  TESTAROSSA Met de Hand gesigneerde zeefdruk.

Conditie Nieuw staat nooit ingelijst geweest ook nog niet in een koker gezeten.

Beeldformaat 67 x 75,5 cm

Oplage nummer 132 / 200.

Jaar: 1999

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:03-08-2016 om 16:35
Eindtijd:17-08-2016 om 16:40

Biedingen (1):

Milan
17 aug. / 16:34
€ 225