Oskar Paul Matthes - Stadsgezicht

Oskar Paul Matthes - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 40!
Oskar Paul Matthes - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 40!Oskar Paul Matthes - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 40!Oskar Paul Matthes - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 40!
  • Oskar Paul Matthes (1872-1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 10.5 x 7 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets van Matthes. Linksonder gesigneerd (zie foto), inclusief 'Zaandam'. Lichte foxing. Goed ingelijst. Kan zo aan de muur. Zie foto's.

Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Oskar Paul Matthes (1872-1956)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ErwinKoster
Lid sinds 2021
111 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
17 cm
25 cm
7 cm
10.5 cm