Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 23.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 999er |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
De zeefdruk van Otmar Alt zit in een lijst waarvan de ruit ontbreekt. Deze ontbrekende ruit van 30x40 cm kan echter vervangen worden. Het hier door Otmar Alt gesigneerde blad heeft een oplage van 999 exemplaren. Het formaat is in de afmetingen 29,0 x 23,5 cm en is gemonteerd op een mat. Het jaar van herkomst en de titel van het werk zijn ons niet bekend. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 24-3-2023 om 16:17 |
Eindtijd | 2-4-2023 om 22:07 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Kleve, Duitsland |