Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 144 x 96 cm (h x b) |
Incl. lijst | 146 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 135 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Minimale stootplekjes op hoeken door inlijsten. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: B, Duitsland |
Starttijd | 11-1-2024 om 21:41 |
Eindtijd | 20-1-2024 om 15:15 |
Objectlocatie | Duitsland |