Pablo Picasso - Femme couchée

Pablo Picasso - Femme couchée kopen? Bied vanaf 25!
Pablo Picasso - Femme couchée kopen? Bied vanaf 25!Pablo Picasso - Femme couchée kopen? Bied vanaf 25!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 49 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Mooi ingelijst werk van Pablo Picasso.

ConditieRedelijk
De lijst moet aan de binnenzijde worden schoongemaakt. Echter durf ik deze niet uit elkaar te halen, omdat ik bang ben het te vernielen.

Pablo Picasso (1881-1973)

Spaans Spaans Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  Willem78
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (4)
71 cm
57 cm
68 cm
49 cm