Pablo Picasso - Portraits Imaginaires - Verkocht

Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!Pablo Picasso - Portraits Imaginaires kopen? Bied vanaf 55!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypeAffiches
Jaartal1977
TechniekOffset
OnderwerpBeeldende Kunst
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
Pablo Picasso
Poster voor "Portraits Imaginaires" tentoonstelling Galerie de la Colombe in 1971.
Afgebeeld: Homme avec une barbe

Afbeelding is iets ‘uit het lood’ rechts iets breder, zie foto’s.

Pablo Picasso (1881-1973)

SpaansSpaansFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
50 cm
70 cm
49 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2022 om 17:46
Eindtijd:02-09-2022 om 22:04
Biedingen (4)
Weter1969
02 sep. / 11:18
€ 75
ARvdB
02 sep. / 11:18
€ 65
Weter1969
02 sep. / 11:18
€ 65
ARvdB
30 aug. / 13:48
€ 55