Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII

Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!
Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!Pablo Picasso - Vollard Suite Planche LXXIII kopen? Bied vanaf 300!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1973
TechniekVaria
OnderwerpNaakt
Afmetingen65.3 cm x 50.01 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Litho  van Picasso.
Handgeschept papier.
Genummerd exemplaar, 821 van 1200.
Signatuur meegedrukt.
Uitgegeven door S.P.A.D.E.M. in 1973.

Pablo Picasso (1881-1973)

SpaansSpaansFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  PochoirArt

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
50.01 cm
65.3 cm
Starttijd:17-07-2022 om 16:42
Eindtijd:31-07-2022 om 21:33
Openingsbod € 300
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland