Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit - Verkocht

Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit kopen? Bied vanaf 1!Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit kopen? Bied vanaf 1!Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit kopen? Bied vanaf 1!Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit kopen? Bied vanaf 1!Panamarenko - Handgesigneerd affiche, Scotch-Gambit kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (657)
  • Panamarenko (1940-2019)
Jaartal2000
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen84 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd affiche uit 2000 ter gelegenheid van drie solo-exposities in de Hayward Gallery in Londen, Museum Jean Tinguely in Basel en Galerie Ronny van de Velde in Antwerpen.

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Let op, zie conditie en foto's.

Zeer goede staat, met wat beschadigingen langs de randen van het blad (kreukeltje/vouwtje). Langs de onderste rand is het blad op twee plekken 2-3 cm ingescheurd.

Panamarenko (1940-2019)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
116 cm
84 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-04-2020 om 11:35
Eindtijd:27-04-2020 om 22:08
Biedingen (23)
kunstlinda
27 apr. / 22:00
€ 300
DieterLen
27 apr. / 21:59
€ 280
kunstlinda
27 apr. / 21:58
€ 260
DieterLen
27 apr. / 21:58
€ 250
kunstlinda
27 apr. / 21:56
€ 230
user
18 apr. / 14:57
€ 210
Rex2205
18 apr. / 14:57
€ 200
user
17 apr. / 16:12
€ 131
Luke
17 apr. / 16:12
€ 121
user
16 apr. / 21:25
€ 111
artprice
16 apr. / 21:25
€ 101
user
15 apr. / 22:21
€ 60
Rex2205
15 apr. / 21:28
€ 50
Cl3d
15 apr. / 21:28
€ 50
Rex2205
15 apr. / 15:39
€ 45
WL29
15 apr. / 15:39
€ 40
Rex2205
15 apr. / 15:39
€ 40
WL29
15 apr. / 13:44
€ 35
barb52
15 apr. / 13:42
€ 30
nelleke1958
15 apr. / 13:42
€ 25
nelleke1958
15 apr. / 13:41
€ 15
barb52
15 apr. / 13:41
€ 10
nelleke1958
15 apr. / 12:07
€ 1