Patrice Breteau - L'oeil - Verkocht

Patrice Breteau - L'oeil kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Patrice Breteau - L'oeil kopen? Bied vanaf 300!Patrice Breteau - L'oeil kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  gimaes

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Patrice Breteau (1942)
Jaartal1991
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij gekocht in 2002

Patrice Breteau (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  gimaes

Lid sinds 2019
2 verkochte items
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-09-2020 om 08:54
Eindtijd:13-03-2021 om 08:36
wingtip_nl
12 mrt. / 15:32
€ 300