Patty Harpenau - La tute II

Patty Harpenau - La tute II kopen? Bied vanaf 150!
  • Patty Harpenau (1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/25
Antoinette (Patty) Harpenau (Amsterdam, 23 maart 1959) is een Nederlandse schrijfster van voornamelijk spirituele boeken. Ze heeft aanvankelijk bekendheid verworven als kunstschilderes.
Van 1986 heeft zij tot in 1996 professioneel geschilderd en internationaal geëxposeerd. Haar werk kenmerkte zich door kleurrijk expressionisme.
In 1996 trok zij zich terug uit de kunstwereld en behaalde zij een licentie als meditatieleraar aan het Chopra Center of Wellbeing in Californië. Harpenau is sindsdien meditatieleraar, coach en oprichtster van The Life Foundation, een centrum voor welzijn en spiritualiteit. Zij is auteur van 46 boeken over gezondheid, meditatie en spiritualiteit waaronder haar internationale bestseller, The Life Codes. Dit boek werd wereldwijd uitgegeven.
In mei 2019 verscheen haar eerste roman, Het land van heimwee, bij Xander Uitgevers gebaseerd op een waargebeurd familieverhaal.
Patty Harpenau is de moeder van zanger Dotan en Noam.

ConditieRedelijk
De lijst zit een beetje los in het midden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den helder, Nederland

Patty Harpenau (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Uitdenhelder
Lid sinds 2021
9 verkochte items
85 cm
65 cm
85 cm
65 cm
Starttijd9-6-2022 om 14:39
Eindtijd18-6-2022 om 22:46
Openingsbod € 150
ObjectlocatieDen Helder,  Nederland