Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst!

Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Patty Harpenau - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Patty Harpenau (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst74 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage49/125

Vrolijk werk van Harpenau met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Patty Harpenau (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
90 cm
74 cm
60 cm
40 cm
Sluit binnenkort 14u 0m 24s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:15-11-2022 om 16:45
Eindtijd:28-11-2022 om 20:19