Paul Arntzenius (1883 - 1965)

Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!
Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Tom387

1 verkochte items
  • Paul Arntzenius (1883-1965)

Stilleven
* Techniek: olieverf op paneel
* Signering: rechtsonder
* Afmeting: 27 x 19 cm.
* Afmeting inclusief lijst: 42 x 35 cm.
* Lijst: In de originele houten lijst, met kleine beschadigingen (krassen)
* Conditie algemeen: Goed!

Paul Arntzenius (1883-1965)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Tom387

1 verkochte items
Starttijd:13-10-2015 om 19:05
Eindtijd:18-10-2015 om 19:05
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieNederland