Paul Arntzenius - Paul Arntzenius (1883 - 1965)

Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!
Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!Paul Arntzenius (1883 - 1965) kopen? Bied vanaf 500!
  • Paul Arntzenius (1883-1965)

Stilleven
* Techniek: olieverf op paneel
* Signering: rechtsonder
* Afmeting: 27 x 19 cm.
* Afmeting inclusief lijst: 42 x 35 cm.
* Lijst: In de originele houten lijst, met kleine beschadigingen (krassen)
* Conditie algemeen: Goed!

Starttijd13-10-2015 om 19:05
Eindtijd18-10-2015 om 19:05
Openingsbod € 500