Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Stilleven
* Techniek: olieverf op paneel
* Signering: rechtsonder
* Afmeting: 27 x 19 cm.
* Afmeting inclusief lijst: 42 x 35 cm.
* Lijst: In de originele houten lijst, met kleine beschadigingen (krassen)
* Conditie algemeen: Goed!