Litho door Paul Balluriau Voorstelling van de weerspiegeling in het water van twee badende vrouwen Losbladig onder passepartout, beeldmaat 34x22, bladmaat 38x26 Gesigneerd in de druk l.o.: 'Paul Balluriau' Getiteld in de druk middenboven: 'Le Reflet' Herkomst: Gil Blas, Frans periodiek 1896 Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00