Paul Balluriau - Le Reflet - Litho - Verkocht

Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!Paul Balluriau - Le Reflet - Litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Balluriau (1860-1917)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1896
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 x 22 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Litho door Paul Balluriau
Voorstelling van de weerspiegeling in het water van twee badende vrouwen
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 34x22, bladmaat 38x26
Gesigneerd in de druk l.o.: 'Paul Balluriau'
Getiteld in de druk middenboven: 'Le Reflet'
Herkomst: Gil Blas, Frans periodiek 1896
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Paul Balluriau (1860-1917)

Frans Frans

Geplaatst door  lenteman
3351 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
22 cm
34 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd5-8-2022 om 8:22
Eindtijd19-8-2022 om 21:00
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken