In zeer goede staat. Handgesigneerd in zilveren pen door Blanca
Herkomst: afkomstig uit een privécollectie. Rechtstreeks verkregen bij Paul Blanca.
Wordt in een kartonnen enveloppe, goed verpakt en verzekerd, verzonden.
Momenteel wordt er gewerkt aan een documentaire over het leven van Paul Blanca. Deze verschijnt later dit jaar. Voor achtergrondinformatie m.b.t. de verschillende series, zie www.paulblanca.nl.
Zeer Goed
In uitstekende staat. Bekijk de foto's om zelf tot een oordeel te komen.
Tot 2 kg.
€ 9,95
Naar België
€ 14,95
€ 14,50