Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien

Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!
Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!
  • Paul Blanca (1958-2021)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2003
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUit een editie van slechts 6 - dit is nummer 2/6
Paul Blanca - Portret van Dorien uit 2003, gesigneerd & ingelijst

Surrealistische foto van Dorien, meermaals, tussen bladeren en bloemen.
Gelatine zilverprint
Gesigneerd rechtsonder,
Getiteld en gedateerd linksonder

Uit een editie van slechts 6
Genummerd linksonder 2/6

Het werk is professioneel ingelijst, onder passe-partout in een zwart houten lijst.

Paul Blanca (Paul Vlaswinkel 1958-2021) was een Nederlandse kunstfotograaf. Blanca begon met fotograferen in kleur met een kleine camera, maar al snel schakelde hij over naar zwart-wit en een 6 x 6 cm Hasselblad camera.

In Nederland waren Hans van Manen, Paul Blanca en Erwin Olaf de belangrijkste vertegenwoordigers van deze nieuwe studiofotografie. Blanca brak in de vroege jaren 1980 door met zijn confronterende gewelddadige zelfportretten, geïnspireerd door de grote Amerikaanse fotografen Robert Mapplethorpe (1946-1989) en Andres Serrano (1950). De zelfportretten van Blanca onthullen sterke emoties en geweld, uitgedrukt in angst, agressie, pijn, verdriet en seksualiteit.

Werk in prima staat, lijst heeft minimale gebruikssporen, en kan zonder probleem zo aan de wand !
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Paul Blanca (1958-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
152 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
75 cm
78 cm
52 cm
53 cm
Starttijd3-2-2024 om 11:46
Eindtijd18-2-2024 om 21:30
Openingsbod € 370
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland