Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 52 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Uit een editie van slechts 6 - dit is nummer 2/6 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Werk in prima staat, lijst heeft minimale gebruikssporen, en kan zonder probleem zo aan de wand ! | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter