Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST

Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!
Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!Paul Blanca - 'Kapitein'; Generation Lightsdrawing - INGELIJST kopen? Bied vanaf 175!
  • Paul Blanca (1958-2021)
TypeFotografie
Jaartal2000
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Bijzonder en relatief vrolijk werk van Paul Blanca (1958-2011). Uit zijn periode 'Generation Lightsdrawing' (met licht ‘geschreven’ en met lange sluitertijd gefotografeerd).

Gesigneerd: rechtsonder
Gedateerd: 2000, Vlissingen.

Hoogte: 43 cm
Breedte: 33 cm

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden. Ophalen mag ook, dat kan in Amsterdam.

Rechtstreeks ontvangen van kunstenaar Paul Blanca.

Paul Blanca (1958-2021)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Artartifactsamsterdam
FA. (1)

Lid sinds 2020
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
33 cm
43 cm
24 cm
30 cm
Starttijd:26-09-2022 om 13:13
Eindtijd:09-10-2022 om 22:46
Openingsbod € 175
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland