Paul Blanca - Kristal

Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 75!

Paul Blanca - Kristal

Fotografie

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 75!Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 75!Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 75!Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 75!Paul Blanca - Kristal kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (8)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Paul Blanca (1958)
TypeFotografie
Jaartal2008
TechniekC-Print
OnderwerpNaakt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele getitelde en handgesigneerde foto van Paul Blanca. De foto is verlijmd op een achterplaat en is reeds voorzien van een passende los bijgeleverde passepartout.

Paul Blanca (1958)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Kunstig
FA. (8)

260 verkochte items
40 cm
30 cm
30 cm
21 cm

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-01-2020 om 16:13
Eindtijd:09-02-2020 om 21:07

Biedingen (3):

MVink
3 feb. / 14:07
€ 85
pietervanrossum
3 feb. / 14:07
€ 80
pietervanrossum
30 jan. / 20:14
€ 75