Kunstig
  3. Ervaren verkoper
  5. Kunstig

Kunstig

Lid sinds 2011 / Horst, Nederland

1 aangeboden items / 281 verkochte items

Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue
Afmetingen 129 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen