Paul Blanca - Mama

Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 150!
Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 150!Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 150!Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 150!Paul Blanca - Mama kopen? Bied vanaf 150!
  • Paul Blanca (1958-2021)
Type kunstwerkFotografie
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Fotografie Special special.
Adembenemende foto van Paul Blanca
Gesigneerd, gedateerd en getiteld met de kenmerkende zilveren stift

In deze serie portretteerde  Blanca zijn eigen moeder op een indringende wijze.

Afmeting totale foto  32,5 cm x 32,5 cm (inclusief wit rand)
Afmeting beeld 22,5 cm x 15 cm
Het is een werk is in goede staat
Nooit ingelijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Paul Blanca (1958-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  ardworks
44 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
32.5 cm
32.5 cm
Openingsbod € 150
ObjectlocatieBarendrecht,  Nederland
Starttijd15-4-2024 om 12:01
Eindtijd22-4-2024 om 22:09