Paul Blanca - Nathalie Faber

Paul Blanca - Nathalie Faber kopen? Bied vanaf 490!
Paul Blanca - Nathalie Faber kopen? Bied vanaf 490!Paul Blanca - Nathalie Faber kopen? Bied vanaf 490!Paul Blanca - Nathalie Faber kopen? Bied vanaf 490!Paul Blanca - Nathalie Faber kopen? Bied vanaf 490!
  • Paul Blanca (1958-2021)
TypeFotografie
Jaartal1990
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
Lijst75 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Blanca fotograaf uit Amsterdam , heeft vele bijzondere foto’s gemaakt vaak best wel extreem. Deze netjes ingelijste foto is op achterzijde gesigneerd maar is niet zichtbaar.

Altijd ingelijst geweest

Paul Blanca (1958-2021)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
65 cm
75 cm
55 cm
65 cm
Starttijd:04-05-2022 om 10:42
Eindtijd:11-05-2022 om 21:18
Openingsbod € 490
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier