In opdracht geveild:
(25-25-1)
Mooie foto van Paul Blanca. Vreemde voorstelling natuurlijk van een aardappel op kippenpoten. Handgesigneerd, kleine oplage. De "golvende" achtergrond is gewoon onderdeel van de foto, dus het papier is gewoon glad. In perfecte staat. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Titel: Niet helemaal goed leesbaar (lastig handschrift) maar volgens mij staat er Pic the Potato
Jaartal: 1998
Afmetingen foto: 39cm x 29cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met fineliner
Ingelijst: Ja, mooie bijpassende lijst (Hout, zwart glans lak).
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een pakket, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Glasbreuk eigen risico. Bij voorkeur afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: