Paul Blanca - Zelfportret "Camino de Santiago", klassieke foto, gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Paul Blanca - Zelfportret "Camino de Santiago", klassieke foto, gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 340!
Fotografie

Paul Blanca - Zelfportret "Camino de Santiago", klassieke foto, gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 340!Paul Blanca - Zelfportret "Camino de Santiago", klassieke foto, gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 340!Paul Blanca - Zelfportret "Camino de Santiago", klassieke foto, gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 340!
  • Paul Blanca (1958-2021)
TypeFotografie
Jaartal2003
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen70.5 x 46.5 cm (h x b)
Incl. lijst80 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Blanca - Klassieke foto : Zelfportret Camino de Santiago, gesigneerd & ingelijst

Klassieke foto uit 2005 van een naakte Paul Blanca in de biechtstoel.
Gesigneerd rechtsonder,
Getiteld en gedateerd linksonder

Camino de Santiago is de beroemde pelgrimsroute van Frankrijk naar Spanje (Santiago de Compostela)

Uit een editie van slechts 10
Genummerd linksonder 9/10

Het werk is professioneel ingelijst, onder passe-partout  in een zwart gelakte houten lijst.

Paul Blanca (Paul Vlaswinkel 1958-2021) was een Nederlandse kunstfotograaf. Blanca begon met fotograferen in kleur met een kleine camera, maar al snel schakelde hij over naar zwart-wit en een 6 x 6 cm Hasselblad camera.

In Nederland waren Hans van Manen, Paul Blanca en Erwin Olaf de belangrijkste vertegenwoordigers van deze nieuwe studiofotografie. Blanca brak in de vroege jaren 1980 door met zijn confronterende gewelddadige zelfportretten, geïnspireerd door de grote Amerikaanse fotografen Robert Mapplethorpe (1946-1989) en Andres Serrano (1950). De zelfportretten van Blanca onthullen sterke emoties en geweld, uitgedrukt in angst, agressie, pijn, verdriet en seksualiteit.

Werk in prima staat, lijst heeft wat gebruikssporen, maar kan zonder probleem zo aan de wand !
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Paul Blanca (1958-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
61.5 cm
80 cm
46.5 cm
70.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd26-3-2023 om 17:40
Eindtijd15-9-2023 om 23:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken