Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 61 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Voor Paul Corvers (Den Bosch 1953) is het landschap, en vooral zijn persoonlijke beleving daarvan, uitgangspunt voor een mentale zoektocht die zich vertaalt in verf op doek. Soms laat het landschappelijke zich nog duidelijk herkennen, in andere werken lijken de eisen die de schilderskundige middelen stellen de artistieke keuzes te dicteren. Dit resulteert in spannende composities, waarin subtiele kleurkeuzes en de verhouding van de kleurvlakken ten opzichte van elkaar het landschappelijke slechts suggereren. Hoewel de verf dan weer pasteus, dan weer glad wordt aangebracht, is telkens sprake van delicate gelaagdheden. Terwijl de formaten meestal bescheiden zijn, zijn de schilderijen van Corvers monumentale en tegelijkertijd minimalistische juweeltjes van verf, kleur en verhouding.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De kanten van het papier laten op enkele plaatsen los, moet weer even vast gezet worden. Voor de rest is het werk als nieuw. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 4-1-2020 om 22:50 |
Eindtijd | 12-1-2020 om 16:35 |