950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Fotografie |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/35 |
Mooi fotografisch zwartwit werk van Paul den Hollander. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 24-10-2022 om 10:31 |
Eindtijd | 7-11-2022 om 21:45 |