Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52.5 x 42.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Over het algemeen in goede staat | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.