Paul Geissler - Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 - Verkocht

Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!Paul Geissler : ets, Nikolaikirche Hamburg – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Geissler (1881-1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Een ets van de Duitse kunstenaar Paul Geissler met een voorstelling van de Sankt Nikolaikirche in Hamburg.
Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 41 x 29 cm. Beeld, 27 x 18,5 cm.
Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Paul Geissler, geboren 25-6-1881 in Erfurt, Duitsland en overleden 30-5 1965, schilder, tekenaar en etser.

Opleiding: Kunstacademie in Erfort en Kunstacademie Weimar. Hij begon als schilder en legde zich daarna toe op etsen en maakte reizen door Frankrijk, Zwitserland, Verenigde Staten, België, Nederland en Oostenrijk.

De Sankt Nikolaikirche (Sint Nicolaaskerk) was een grote kerk in het centrum van Hamburg. Door bombardementen in de Tweede Wereldoorlog is het kerkgebouw veranderd in een ruïne. De 147 meter hoge Nikolaiturm, ooit voor korte tijd het hoogste bouwwerk van de wereld, staat nog wel overeind. De ruïne behoort tot de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad.

Titel: “Nikolaikirche Hamburg”.

Kunstenaar: Paul Geissler.

Techniek: Ets.

Jaartal:  Onbekend, ca 1930.

Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie:  In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, aquarellen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.

Paul Geissler (1881-1965)

Duits Duits

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3337 verkochte items
Alle items (23)