Paul Haanschoten - Abstracte compositie

Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!
  • Paul Haanschoten (1925-2006)
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk abstract werk door Paul Haanschoten, een aan Cobra gerelateerde kunstenaar.

Haanschoten had een tentoonstelling met Eugene Brands in Zandvoort, waar hij woonde en werkte.

Het werk is niet ingelijst, zit wel in een wit passepartout. Het is in zeer goede conditie.
Het schilderij is rechtsboven gesigneerd Coq, het pseudoniem van Haanschoten.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Starttijd1-11-2023 om 17:33
Eindtijd12-11-2023 om 21:51
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland