Paul Haanschoten - Vogels

Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!
Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!Paul Haanschoten - Vogels kopen? Bied vanaf 75!
  • Paul Haanschoten (1925-2006)
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werk van kleurrijke vogels door Paul Haanschoten, een aan Cobra gerelateerde kunstenaar.
Dit werk doet denken aan het werk van Anton Rooskens,
Haanschoten had een tentoonstelling met Eugene Brands in Zandvoort, waar hij woonde en werkte.

Het werk is niet ingelijst en in goede conditie.
Het schilderij is rechtsonder gesigneerd Coq, het pseudoniem van Haanschoten.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Starttijd1-11-2023 om 17:24
Eindtijd12-11-2023 om 21:55
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland