Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2014 |
Techniek | Giclée |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Paul Indrek Kostabi - Dream Puff
Giclée op handgeschept katoenpapier
2014
Handgesigneerd en genummerd in potlood
Oplage: 75
Afmetingen beeld: 45,0 x 60,0 cm
Afmetingen blad: 61,0 x 70,0 cm
In perfecte staat
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Landen, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Landen, België |
Starttijd | 2-9-2019 om 19:17 |
Eindtijd | 15-9-2019 om 19:18 |