Paul Indrek Kostabi - Onbekend - Verkocht

Paul Indrek Kostabi - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Paul Indrek Kostabi - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Paul Indrek Kostabi - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Paul Indrek Kostabi - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Paul Indrek Kostabi - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Paul Indrek Kostabi - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/75
Zeer mooie zeefdruk van kostabi met lage oplage 33/75 met droogstempel zeer kleurrijk

Zeer mooie zeefdruk van kostabi

Paul Indrek Kostabi (1962)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Monaken
FA. (1)

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
45 cm
65 cm
40 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-10-2022 om 20:57
Eindtijd:01-11-2022 om 13:45
DieFischersVilla
01 nov. / 13:20
€ 45